پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت : بررسی ارتباط اهداف قیمت گذاری و روش های قیمت گذاری درگستره خدمات

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی

با عنوان : بررسی ارتباط اهداف قیمت گذاری و روش های قیمت گذاری درگستره خدمات

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

داشگاه آزاد اسلامی

واحد سنندج

دانشکده علوم انسانی

پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عنوان :

بررسی ارتباط اهداف قیمت گذاری و روش های قیمت گذاری در گستره خدمات

(مورد مطالعه : آژانس های مسافرتی شهر تهران )

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)
چکیده :
این پژوهش به دنبال تعیین روش های قیمت گذاری مورد استفاده در شرکت های خدماتی و همچنین بررسی ارتباط بین اهداف و روش های قیمت گذاری می باشد. پژوهش حاضر از حیث هدف، کاربردی بوده و از حیث نحوه­ی گردآوری داده ها، تحقیقی توصیفی، از نوع پیمایشی است و به دنبال تعیین میزان همبستگی بین متغیرهای مستقل و وابسته می باشد. برای این منظور پرسش نامه ایی مشتمل بر دو قسمت طراحی گردیده که در قسمت اول ۲۸ هدف قیمت گذاری به وسیله ی طیف لیکرت و در قسمت دوم ۱۲ روش قیمت گذاری به وسیله مقیاس زوجی بررسی می گردند. جامعه ی آماری پژوهش، ۱۱۴۸ آژانس مسافرتی شهر تهران می باشد که از طریق نمونه گیری تصادفی ساده و استفاده از جدول کوهن و مورگان تعداد ۲۹۱ آژانس مسافرتی به عنوان نمونه انتخاب شدند. روایی داده های حاصل از پرسش نامه به وسیله تحلیل عاملی اکتشافی تأیید شد. سپس با بهره گرفتن از رگرسیون لجستیک و نرم افزار SPSS18 ارتباط بین اهداف و روش های قیمت گذاری سنجیده شد که پس از انجام دادن ۱۲ بار رگرسیون لجستیک، این نتایج حاصل شد که از میان ۵ روش هزینه-محور، رگرسیون های روش بالابود ازهزینه و روش قیمت گذاری بازده مورد نظر، از میان ۴ روش تقاضا-محور، رگرسیون های قیمت گذاری براساس متوسط قیمت های بازار، قیمت غالب در بازار و قیمت گذاری پایین تر از قیمت­رقبا معنادار بودند و از میان ۳ روش مشتری-محور، هیچ رگرسیونی معنادار نبود.
تعداد صفحه :۱۷۳
قیمت : ۱۴۷۰۰ تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :               minoofar.majedi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *