پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری : بکارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنایABC در شرکت نفت فلات قاره

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : بکارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنایABC در شرکت نفت فلات قاره

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه مازندران

دانشکده علوم انسانی و اجتماعی

پایان نامه دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری

عنوان :

بکارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنایABC در شرکت نفت فلات قاره

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده :
این پژوهش با ارائه نتایج حاصل از سیستم هزینه یابی فعلی نفت تولیدی شرکت نفت فلات قاره در ایران و اظهار ضعفهای این سیستم ، که سیستمی سنتی ‏‎TC‎‏ می باشد ، بکارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت ‏‎ABC‎‏ را بعوان سیستمی مطلوب جهت بهبود هزینه یابی نفت تولیدی و فراهم آوردن اطلاعات دقیق و مربوط ، پیشنهاد نموده و به مطالعه و تحلیل نتایج بدست آمده از این سیستم پرداخته می باشد.
این پروژه به نوبه خود برای کمک به تصمیم گیرندگان داخلی در شرکت نفت فلات قاره ایران و همچنین دیگر تصمیم گیرندگان صنعت  نفت تعبیه شده می باشد .
اطلاعات تنها زمانی می تواند مفید و در تصمیم گیری تاثیر گذار باشد که دقیق و مربوط باشد از آنجاییکه سیستم فعلی هزینه یابی نفت تولیدی در این شرکت نتوانسته می باشد نیاز های اطلاعاتی مدیریت را به گونه مطلوب برآورده کند پس متصور می باشد بکار گیری سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت می تواند در بهبود هزینه یابی نفت تولیدی و فراهم آوردن اطلاعات دقیق و مربوط موثر بوده و کمک شایانی به امر تصمیم گیری می نماید .
پژوهش حاضر نشان می دهد که در شرکت فلات قاره ایران سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت نبت به سیستم هزینه یابی سنتی به شیوه ای مناسب تر و منطقی تر هزینه ها را به محصولات اولیه و همجنین محصول نهایی تخصیص داده و این محصولات را به صورت دقیق تری هزینه یابی می کند .
تعداد صفحه :۱۱۰
قیمت : شش هزار تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :               minoofar.majedi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *