پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری : بررسی نحوه تامین وجوه نقد لازم برای تقسیم سود در شرکتهای بورس تهران

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان :  مطالعه چگونگی تامین وجوه نقد لازم برای تقسیم سود در شرکتهای بورس تهران

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه مدیریت

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری

موضوع :

 مطالعه چگونگی تامین وجوه نقد لازم برای تقسیم سود در شرکتهای بورس تهران

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
مقدمه :
تأثیر عمومی حسابداری و گزارشگری مالی ارائه اطلاعاتی سودمند برای توده عظیم بهره گیری کنندگان برون سازمانی که مبادرات به اتخاذ تصمیمات تخصیص منابع می نماید می باشد . حسابداری و گزارشگری مالی بایستی اطاعاتی منصفانه د راختیار گذارد تا تخصیص اثر بخش منابع محدود در با برآورده ساختن این تأثیر در ارتباط هستند و د رجهت مقاصد عام گزارشهای مالی توسط واحد های تجاری ، حرکت می کنند . بیانیه مفاهیم شماره ۱ هیات استانداردهای حسابداری مالی سه هدف اساسی برای گزارشگری مالی ذکر کرده می باشد که اولین هدف آن ارائه اطاعاتی می باشد که برای تمام افرادی که درکی متعارف از تجرت و فعالیت های اقتصادی دارند و همچنین افرادی که تمایل به بهره گیری مناسب از این اطلاعات دارند قابل بهره گیری باشد . چگونگی و اندازه بهره گیری ای که افراد از اطلاعات مالی می کنند ازتنوع فوق العاده ای برخوردار می باشد . از انجا که اطلاعات حسابداری یک ابار می باشد نمیتواند برای افرادی که درک چندانی از آن ندارد افرادی که توانایی یا تمایل به بهره گیری از آن را ندارند و یا افرادی که از آن بهره گیری نادرست می کنند قابلیت بهره گیری چندانی داشته باشد . دومین هدف گزارشگری مالی ، ارائه اطلاعاتی می باشد که سرمایه گذاران و اعتبار دهندگان حاضر و بالقوه و سایر بهره گیری کنندگان را در ارزیابی مبالغ ، زمان بندی و احتمال دریافت های نقدی آتی حاصل از سود سهام یا بهره و نیز عواید حاصل از فروش ، بازخرید یا سررسید اوراق بهادار یا وام ها کمک نماید .
سومین هدف گزارشگری مالی نیز بر ارائه اطلاعاتی درمورد منابع اقتصادی کمیاب مورد نیاز جهت ادامه فعالیت اقتصادی و همچنین ادعاهای نسبت به این منابع و تغییرات در آنها که از طریق فعالیت های موجد در آمد و سایر فعالیت های تجاری میسر میگردد ، تاکید دارد .
به گونه اختصار سه هدف گزارشگری مالی بر اطلاعات سودمند در تصمیمات سرمایه گذاری و اعتبار دهی تمرکز دارند این اهداف گزارشگری مالی دور نمایی برای حل موردها خالص گزارشگری و حسابداری مالی در اختیار می گذارند آنها با تأثیر ارائه اطلاعات مالی که در تصمیم گیری های اقتصادی سودمند هستند در ارتباطند و با اینکه آن تصمیمات چگونه بایستی باشد هیچ ارتباطی ندارند .
تعداد صفحه :۱۵۰
قیمت : شش هزار تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :               minoofar.majedi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *