پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری : بررسی رابطه بین ساختار سرمایه با صورت جریان وجوه نقد گروه صنایع غذایی بورس تهران

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : مطالعه ارتباط بین ساختار سرمایه با صورت جریان وجوه نقد گروه صنایع غذایی بورس تهران 

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه الزهرا

دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری

عنوان :

مطالعه ارتباط بین ساختار سرمایه با صورت جریان وجوه نقد گروه صنایع غذایی بورس تهران

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده :
پژوهش حاضر به مقصود مطالعه ارتباط ساختاری سرمایه با اجزا صورت جریان وجوه نقد صورت گرفته می باشد . تصمیمات تامین مالی و ترکیب بهینه ساختار سرمایه از یک طرف و ایجاد جریان های نقدی بهره گیری مطلوب از منابع مالی بدست آمده و توان بازپرداخت بدهی از طرف دیگر مانند مسائلی می باشد که برای تصمیم گیری مدیریت مهم می باشد یکی از راههایی که مدیریت را در این امر یاری می کند بهره گیری از صورت جریان وجوه نقد می باشد که توانایی شرکت در ایجاد جریان های نقدی توانایی برای پرداختن تعهدات و همچنین نیاز شرکت برای تامین مالی ررا نشان می دهد . در پژوهش حاضر به دنبال پاسخگویی به این پرسش می باشیم که آیا اهرم مالی که ناشی از تامین مالی از طریق بدهی می باشد برروی جریان وجوه نقد اثری می گذارد یا خیر ؟
نتایج بدست آمده نشان می دهد که بهره گیری از اهرم مالی و تغییرات درجه اهرم با درصد پایینی بر جریان وجوه نقد دوره تاثیر می گذارد و البته این اثر به صورت مثبت می باشد یعنی با افزایش لهرم مالی جریان وجوه نقد شرکت نیز افزایش می یابد  اما بین اهرم مالی و وجه نقد سرمایه گذاری ارتباط ای نظاره نشد .
تعداد صفحه :۱۷۷
قیمت : شش هزار تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :               minoofar.majedi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *