پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری : بررسی تاثیر فناوری اطلاعات بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : مطالعه تاثیر فناوری اطلاعات بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه تربیت مدرس

دانشکده علوم انسانی

پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

عنوان :

مطالعه تاثیر فناوری اطلاعات بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری 

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده :
هدف اصلی مقاله “مطالعه تأثیر فناوری اطلاعات بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری” بوده و به این ترتیب سؤال اصلی به این شکل اظهار گردید: تأثیر فناوری اطلاعات بر هر یک از ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری چگونه می باشد؟ با در نظر داشتن این که اطلاعات حسابداری، حاصل گزارش گری می باشد، پس آغاز نوع گزارش گری که با به کارگیری فناوری اطلاعات به دست می آید، مطالعه گردید، و سپس اطلاعات حاصل از گزارش گری، از نظر کیفیت مورد مطالعه قرار گرفت.
در راستای انجام پژوهش بعد از مطالعات مقدماتی در مبانی نظری و پژوهشی و بهره گیری از نظرات اساتید و صاحبنظران مقصود از فناوری در این پژوهش مجموعه ای از سخت افراز نرم افزار ازقبیل نرم افزار های کاربردی ، نرم افزار های هوشمند ، شبکه ها ، اینترنت و ابزار های آن و سایر فقناوری های موثر بر حسابداری و گزارشگری که گزارشکری را به سمت گزارشگری مالی برخط سوق می دهند در نظر گرفته گردید .
به مقصود تعیین تأثیر فناوری اطلاعات بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری، آغاز با مطالعه گسترده مبانی نظری، شبکه منطقی تأثیر فناوری اطلاعات بر هر یک از ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری تدوین گردید. سپس فرضیه های پژوهش با در نظر داشتن روابط اجزای اصلی شبکه شکل گرفت. در نهایت، برای تأیید فرضیه ها از روش های آماری آزمون و واکاوی واریانس و آزمون دانکن بهره گیری گردید. یافته های پژوهش حاکی از آن می باشد که فناوری اطلاعات باعث افزایش مربوط بودن اطلاعات حسابداری و کاهش قابلیت اعتماد آن می گردد و قابلیت مقایسه را نیز به اندازه کم افزایش می دهد.
تعداد صفحه :۲۰۱
قیمت : شش هزار تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :               minoofar.majedi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *