دانلود پایان نامه ارشد – جشنواره‌های تابستانی جزیره کیش

فستیوال تابستانی کیش

جزیره ی کیش هر ساله میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی از اقصی نقاط جهان می باشد و برنامه های مختلفی همانند جشنواره ها با حضور هزاران مهمان در این جزیره برگذار می شود. یکی از این جشنواره ها فستیوال تابستانی کیش می باشد که همه ساله با شروع فصل تابستان برگذار می شود. از جمله این برنامه های ویژه در فستیوال تابستانی کیش می توان به جنگ شبانه، اجرای موسیقی سنتی و موسیقی پاپ، برنامه های متنوع ورزشی، تئاتر، نمایش فیلم، برپایی کارنوال های شادی اشاره کرد.

فستیوال تابستانی کیش

فستیوال تابستانی کیش

براساس گزارشات آژانس مسافرتی سالیان سفر در زمان برگذاری فستیوال تابستانی در جزیره ی کیش، تور کیش با استقبال زیادی مواجه می شود. تخفیف ویژه جشنواره در بازارها و افزایش پروازهای فوق العاده، آذین بندی خیابان ها و معابر حس و حال خوبی را در سطح جزیره ایجاد می کند.

فستیوال تابستانی کیش

فستیوال تابستانی کیش

لازم به ذکر است که مهم ترین هدف از برگذاری چنین جشنواره هایی معرفی فرهنگ بومی مردم محلی این منطقه به مردم دنیا می باشد و امید است که در سالیان آتی این جشنواره ها با شکوه تر برگذار شود. یکی از مزیت های برگذاری این گونه فستیوال ها علاوه بر معرفی فرهنگ ملی و بومی یک منطقه افزایش جذب سرمایه گذاری های خارجی می باشد. جزیره ی کیش ظرفیت بالقوه ی ویژه ای برای جذب سرمایه گذاری دارد که این امر منجر به توانمندسازی جوامع محلی می گردد.

فستیوال تابستانی کیش

فستیوال تابستانی کیش

در جشنواره ی امسال قرار است با نگاه ویژه به کودکان برنامه های رایگان برای این مقطع سنی در نظر گرفته شود. همچنین گردشگران دز طی این جشنواره از جاذبه های گردشگری از جمله کشتی یونانی، پارک آبی اوشن، سافاری کیش و… بازدید کنند و لحظالت شادی را تجربه کنند.

 تگ ها: